Döviz
29.05.2024, 12:36
Hakkımızda

ASPENDOS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ Antalya Merkezli olup,25 yıllık Meslek Deneyimiyle 2004 yılında kurulmuştur. Firmamız Şu anda Antalyada En Fazla Gümrükleme İşlemi yapan şirketidir.

           Uzman kadrosu ve müşteri sorumluluğunun bilincinde, güvenli, yüksek kaliteli, titiz, aciliyete önem veren, bireysel hizmet anlayışıyla 25 Yıllık Meslek Deneyimiyle 2004 yılından beri tüm ithalat, ihracat, transit ticaret, ve aktarma işlemleriyle ilgili iş süreçlerinin hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur.

           Firmamız Ankara Gümrük Müşavirleri derneği üyesi olup, mesleki açıdan etik değerlere ve prensiplere bağlı kalmayı ilke edinmiştir.

           Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Gümrük sınırları dahilinde tüm gümrük müdürlükleri ile serbest bölge müdürlüklerinde yapılmakta olan işlemleri, çağın teknolojik donanımı ile donatılmış iletişim ağıyla süratli bir şekilde başarıyla

sonuçlandıran, aralarında Kamu kurum ve kuruluşlarının da bulunduğu 250 firmaya hizmet sunan Aspendos Gümrük Müşavirliği,Antalya Merkez olmak üzere,İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli ve Mersin de gerek kendisi gerekse Partner firmalarıyla Dış Ticaret Şirketlerine en kapsamlı biçimde Gümrükleme hizmeti vermektedir.

           Çağdaş teknolojinin önemine inanan firmamız T.C. Başbakanlık Gümrük Müsteşarlığı’nın “Modernizasyon Projesi” kapsamında gümrük müşavirliği hizmeti veren sektörlere sunduğu EDİ |(electronic data interchange) (Elektronik Veri Değişimi)| sistemi çerçevesinde, ithalat ve ihracat işlemlerine ilişkin beyanname bilgileri Merkez Ofisimizden sisteme aktarılmakta, tescil işlemleri de yine bu sistem içinde, son derece kısa bir süre içerisinde, işlemler, merkez ofisimizden ve istenildiğinde de ilgili ofisimizden gerçekleştirilmektedir.

           Sistem içerisinde gümrükçe tahsil edilmekte olan vergilerin otomatik olarak hesaplanması EDI Vasıtasıyla yapılabilmekte, ayrıca, Gümrük Tarife Cetveli, İthalat ve İhracat Rejimlerine ilişkin güncel mevzuat bilgileri,ve Alfabetik Fihrist’ten eşyaya ilişkin tarife pozisyonu ve o pozisyonla ilgili tüm veriler de sistemde yer almaktadır.

           ASPENDOS Gümrük Müşavirliği, her türlü ithalat ve ihracat işlemlerini gümrüklerde takibini ve sonuçlandırmasını genç,uzman ve tecrübeli kadrosuyla yerine getirir.

Dürüstlük ilkesiyle, profesyonel ve özverili personelimizin de katılımıyla hizmet vermekten kıvanç duyarız.

Saygılarımızla

ASPENDOS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.

 

ASPENDOS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ Copyright 2008 Tüm Hakları Saklıdır.